Pregled / Prezentacija
| Pribor | Adapter |
| Povezivost | USB-C - 2 x 3.5mm |
| Boja proizvoda | Siva |
| Funkcionalnost | Audio Splitter |
| Asortiman proizvoda | AV144 2in1 |
| Duljina kabela | 0.20m |
Paket za prodaju
| Ambalaža | Mjehurić |
| Sadržaj | Adapter |
| Stanje proizvoda | Novo |
€0,00 EUR
Dostupno
Učitavanje dostupnosti preuzimanje nije moguće
Primite svoju narudžbu na vreme uz pomoć naših efikasnih i pouzdanih usluga dostave.
Od pitanja o proizvodima do postprodajne podrške, naš tim stručnjaka je ovde da vam pomogne
Ako niste potpuno zadovoljni svojom kupovinom, molimo vas da kontaktirate naš tim za korisničku podršku. Prikaži više


| Pribor | Adapter |
| Povezivost | USB-C - 2 x 3.5mm |
| Boja proizvoda | Siva |
| Funkcionalnost | Audio Splitter |
| Asortiman proizvoda | AV144 2in1 |
| Duljina kabela | 0.20m |
| Ambalaža | Mjehurić |
| Sadržaj | Adapter |
| Stanje proizvoda | Novo |

Alternativni proizvodi
Možda će vam se svidjeti i
Često se kupuju zajedno
Ponudi nadogradnju na
Popularno u istoj kategoriji