Pregled / Prezentacija
| Boja proizvoda | Smeđa |
| Interna memorija | 256GB |
| Ram memorija | 8GB |
| Model | Redmi Note 15 Pro+ 5G |
| Tip telefona | Pametni telefon |
Paket za prodaju
| Ambalaža | Mjehurić |
| Stanje proizvoda | Novo |
| Boja proizvoda | Smeđa |
| Interna memorija | 256GB |
| Ram memorija | 8GB |
| Model | Redmi Note 15 Pro+ 5G |
| Tip telefona | Pametni telefon |
| Ambalaža | Mjehurić |
| Stanje proizvoda | Novo |

Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G opremljen je Qualcomm Snapdragon procesorom iz serije 7 i 8 GB RAM-a, konfiguracijom dizajniranom za upravljanje svakodnevnim aplikacijama i multitaskingom.
Hardver za sliku telefona sastoji se od sustava s tri kamere, predvođenog primarnim senzorom od 200 MP za fotografije visoke rezolucije i sekundarnom kamerom od 8 MP.
Ključne značajke:| Procesor | |
| Model procesora | 7400 Ultra |
| Obitelj procesora | Snapdragon |
| Jezgre procesora | 8 |
| Frekvencija pojačanja procesora | 2.7 GHz |
| Frekvencija procesora | 2.4 GHz |
| Zaslon | |
| Dijagonala zaslona | 17.4 cm (6.83") |
| Svjetlina zaslona | 3200 cd/m² |
| Dubina boje | 12 bit |
| Rezolucija zaslona | 2772 x 1280 piksela |
| Maksimalna stopa osvježavanja | 120 Hz |
| Tip zaslona na dodir | Kapacitivni |
| Gustoća piksela | 447 ppi |
| Tip panela | AMOLED |
| Oblik zaslona | Zakrivljeni |
| Tip stakla zaslona | Corning staklo |
| Podržani visoki dinamički raspon (HDR) | |
| Versija Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus 2 |
| Tehnologija visokog dinamičkog raspona (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Maksimalna svjetlina zaslona (HDR) | 3200 cd/m² |
| Priključci i sučelja | |
| Tip USB konektora | USB-C |
| Povezivanje slušalica | USB-C |
| Verzija USB-a | 2.0 |
| Težina i dimenzije | |
| Težina | 209.2 g |
| Visina | 163.3 mm |
| Širina | 78.3 mm |
| Dubina | 8.4 mm |
| Upravljanje energijom | |
| USB Type-C priključak za punjenje | |
| Minimalna potrebna snaga punjenja USB Type-C | 10 W |
| Maksimalna potrebna snaga punjenja USB Type-C | 100 W |
| Izdržljivost | |
| Razred energetske učinkovitosti | B |
| Međunarodni zaštitni kod (IP) | IP68 |
| Skala energetske učinkovitosti | A do G |
| Izdržljivost baterije po ciklusu | 3647 min |
| Razred pouzdanosti pri ponovljenom slobodnom padu | A |
| Izdržljivost baterije u ciklusima | 1000 |
| Razred popravljivosti | C |
| Mreža | |
| Standardi Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verzija Bluetootha | 5.4 |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Tip SIM kartice | Dual SIM |
| Komunikacija bliskog polja (NFC) | |
| Mogućnosti SIM kartice | Dual SIM |
| Najviši standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Generacija mobilne mreže | 5G |
| Pohrana | |
| Kapacitet RAM-a | 8 GB |
| Kapacitet interne memorije | 256 GB |
| Tip RAM-a | LPDDR4X |
| Navigacija | |
| Elektronički kompas | |
| GPS (satelit) | |
| Lokacija položaja |
|