Auto punjač Baseus Magic Display serija, 45W, 6A, 1 x USB-A - 1 x USB-C, Crni CCMLC20C-01
ID: 287472
PN: CCMLC20C-01
EAN: 6953156293182
Porezi su uključeni. Poštarina se obračunava prilikom završetka kupnje.
24 mjeseci
Dostupno
Garantovana dostava na vreme
Primite svoju narudžbu na vreme uz pomoć naših efikasnih i pouzdanih usluga dostave.
Stručni tim za podršku
Od pitanja o proizvodima do postprodajne podrške, naš tim stručnjaka je ovde da vam pomogne
Vratite proizvod
Prikaži sve pojedinosti
Pregled / Prezentacija
Uvlačivi kabel Ne
Asortiman proizvoda Serija Magic Display
Izlaz USB-C (5V / 3.6A / 9V / 3A / 12V / 2.25A / 20V / 2.25A) / USB-A (4.5V / 6A / 5V / 4.5A / 9V / 3A / 12V / 3A / 20V / 2.25A)
Brzo punjenje Da
Izlazni priključak punjača 1 x USB-A / 1 x USB-C
Snaga punjenja 45W
Tip punjača Auto punjač
Paket za prodaju
Ambalaža Mjehurić
Sadržaj Auto punjač
Stanje proizvoda Novo
Auto punjač Baseus Magic - Crni
CCMLC20C-01
bez brige o oštećenju opreme i omogućuje istovremeno punjenje dva uređaja.
auto-punjač-baseus-magic-2C-45w-2C-6a-2C-1-x-usb-a---1-x-usb-c-2C-crni-ccmlc20c-01-
Brzo punjenje
S auto punjačem Baseus Magic možete puniti uređaje s 45 W i podržava protokole brzog punjenja,
Karakteristike:
- Materijal: PC
- Boja: Crna
- Ulaz: 12-24 V
- Izlaz: USB: 4.5V/6A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/3A, 20V/2.25A
 USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A
- USB+USB: max. 5V/6A
- Dimenzije: 60.5 x 30.5 mm
- Težina: 45 g
Customer Reviews
Based on 4 reviews
50%
(2)
50%
(2)
0%
(0)
0%
0%