Auto punjač s USB-C kabelom Lisen, 101W, 3.25A, 1 x USB-A - 3 x USB-C, Crni YL0223120021
ID: 374548
EAN: 6941237431318
Porezi su uključeni. Poštarina se obračunava prilikom završetka kupnje.
24 mjeseci
Dostupno
Garantovana dostava na vreme
Primite svoju narudžbu na vreme uz pomoć naših efikasnih i pouzdanih usluga dostave.
Stručni tim za podršku
Od pitanja o proizvodima do postprodajne podrške, naš tim stručnjaka je ovde da vam pomogne
Vratite proizvod
Prikaži sve pojedinosti
Pregled / Prezentacija
Uvlačivi kabel Ne
Konektor kabela USB-C
Brzo punjenje Da
Izlazni priključak punjača 1 x USB-A / 3 x USB-C
Snaga punjenja 101W
Tehnologija punjenja Adaptivno brzo punjenje / Mi Fast Charge / Power Delivery / Brzo punjenje
Tip punjača Auto punjač s USB-C kabelom
Paket za prodaju
Ambalaža Mjehurić
Lisen
  • Učinkovito punjenje
  • Auto punjač Lisen pruža visoku snagu za brzo napajanje uređaja izravno u automobilu.
  • Četiri porta
  • Specifikacije:
  • Materijali: ABS, policarbonat;
  • Portovi: 3x Type-C, USB-A;
  • Maksimalna snaga: 101W;
  • Napon ulaza: 12V/5A, 24V/5A;
  • Izlaz USB-A / USB-C2 / USB-C3: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A;
  • Izlaz USB-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A;
  • Snaga USB-A: 36W;
  • Snaga USB-C2 / USB-C3: 36W;
  • Snaga USB-C1: 65W;
  • Dimenzije: 72 x 54 x 30mm;
  • Težina: 32g;
  • Paket uključuje: auto punjač, kabel Type-C na Type-C.
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%