Pregled / Prezentacija
| Pribor | Kabel |
| Povezivost | USB-A - Lightning |
| Boja proizvoda | Crna |
| Funkcionalnost | Podaci i punjenje |
| Asortiman proizvoda | Display 2 |
| Duljina kabela | 1m |
| Snaga | 18W |
Paket za prodaju
| Ambalaža | Mjehurić |
| Sadržaj | Kabel |
| Stanje proizvoda | Novo |
€0,00 EUR
Dostupno
Učitavanje dostupnosti preuzimanje nije moguće
Primite svoju narudžbu na vreme uz pomoć naših efikasnih i pouzdanih usluga dostave.
Od pitanja o proizvodima do postprodajne podrške, naš tim stručnjaka je ovde da vam pomogne
Ako niste potpuno zadovoljni svojom kupovinom, molimo vas da kontaktirate naš tim za korisničku podršku. Prikaži više







| Pribor | Kabel |
| Povezivost | USB-A - Lightning |
| Boja proizvoda | Crna |
| Funkcionalnost | Podaci i punjenje |
| Asortiman proizvoda | Display 2 |
| Duljina kabela | 1m |
| Snaga | 18W |
| Ambalaža | Mjehurić |
| Sadržaj | Kabel |
| Stanje proizvoda | Novo |

Alternativni proizvodi
Možda će vam se svidjeti i
Često se kupuju zajedno
Ponudi nadogradnju na
Popularno u istoj kategoriji