Pregled / Prezentacija
| Pribor | Kabel |
| Uvlačivi kabel | Ne |
| Povezivost | USB-C - USB-C |
| Boja proizvoda | Crna |
| Funkcionalnost | Podaci i punjenje |
| Duljina kabela | 2m |
| Snaga | 100W |
Paket za prodaju
| Ambalaža | Mjehurić |
€0,00 EUR
Nema na zalihama
Učitavanje dostupnosti preuzimanje nije moguće
Primite svoju narudžbu na vreme uz pomoć naših efikasnih i pouzdanih usluga dostave.
Od pitanja o proizvodima do postprodajne podrške, naš tim stručnjaka je ovde da vam pomogne
Ako niste potpuno zadovoljni svojom kupovinom, molimo vas da kontaktirate naš tim za korisničku podršku. Prikaži više







| Pribor | Kabel |
| Uvlačivi kabel | Ne |
| Povezivost | USB-C - USB-C |
| Boja proizvoda | Crna |
| Funkcionalnost | Podaci i punjenje |
| Duljina kabela | 2m |
| Snaga | 100W |
| Ambalaža | Mjehurić |



Brzo punjenje
Zašto gubiti vrijeme čekajući da se tvoj uređaj napuni. Odaberi kabel za brzo punjenje i tvoj telefon će imati 100% baterije.
Premium materijali
Pleteni najlon i cinkova legura su dva izdržljiva materijala koja osiguravaju dugotrajnost Type-C kabela. Zaboravi na krhke kabele!
Specifikacije:
Materijali: najlon, cink;
Mufe: 2 x Type-C;
Snaga: 100W;
Dužina kabela: 2m.

Alternativni proizvodi
Možda će vam se svidjeti i
Često se kupuju zajedno
Ponudi nadogradnju na
Popularno u istoj kategoriji