Pregled / Prezentacija
| Pribor | Kabel |
| Uvlačivi kabel | Ne |
| Povezivost | USB-C - USB-C |
| Boja proizvoda | Bijela |
| Funkcionalnost | Podaci i punjenje |
| Duljina kabela | 2m |
| Snaga | 100W |
Paket za prodaju
| Ambalaža | Mjehurić |
€0,00 EUR
Dostupno
Učitavanje dostupnosti preuzimanje nije moguće
Primite svoju narudžbu na vreme uz pomoć naših efikasnih i pouzdanih usluga dostave.
Od pitanja o proizvodima do postprodajne podrške, naš tim stručnjaka je ovde da vam pomogne
Ako niste potpuno zadovoljni svojom kupovinom, molimo vas da kontaktirate naš tim za korisničku podršku. Prikaži više






| Pribor | Kabel |
| Uvlačivi kabel | Ne |
| Povezivost | USB-C - USB-C |
| Boja proizvoda | Bijela |
| Funkcionalnost | Podaci i punjenje |
| Duljina kabela | 2m |
| Snaga | 100W |
| Ambalaža | Mjehurić |



Visoka izdržljivost
Izrađen od aluminijske legure i pletenog najlona, Blueo tip C kabel odolijeva svakodnevnom trošenju i ponovljenim savijanjima. Njegova robusna struktura produžuje vijek trajanja, osiguravajući stabilan i pouzdan rad svakodnevno.
Stabilan i brz prijenos podataka
Osim brzog punjenja, tip C kabel omogućava pouzdan i konstantan prijenos podataka između uređaja. Premjestite velike datoteke između laptopa i telefona bez prekida ili gubitka signala.
Specifikacije:
Materijali: ABS, aluminij, najlon;
Mufe: 2 x Type-C;
Brzina prijenosa podataka: 480Mbps;
Duljina kabela: 2m.

Alternativni proizvodi
Možda će vam se svidjeti i
Često se kupuju zajedno
Ponudi nadogradnju na
Popularno u istoj kategoriji