Pregled / Prezentacija
| Boja proizvoda | Crna |
| Interna memorija | 256GB |
| Ram memorija | 8GB |
| Model | 600 Lite 5G Dual SIM |
| Tip telefona | Pametni telefon |
Paket za prodaju
| Ambalaža | Mjehurić |
| Stanje proizvoda | Novo |
| Boja proizvoda | Crna |
| Interna memorija | 256GB |
| Ram memorija | 8GB |
| Model | 600 Lite 5G Dual SIM |
| Tip telefona | Pametni telefon |
| Ambalaža | Mjehurić |
| Stanje proizvoda | Novo |

Honor 600 Lite 5G opremljen je učinkovitim procesorom MediaTek Dimensity 7100 Elite i ima 8 GB RAM-a, optimiziran za glatko iskustvo u svakodnevnoj uporabi i zadacima temeljenim na umjetnoj inteligenciji. Uređaj ima AMOLED zaslon od 6,6 inča s rezolucijom od 1200 x 2600 (1.5K) i stopom osvježavanja od 120 Hz, dostižući impresivnu maksimalnu svjetlinu od 6500 nita. Sustav stražnjih kamera uključuje ultra-jasan glavni senzor od 108 MP i ultrawide kameru od 5 MP, dok je prednja kamera od 16 MP idealna za jasne video pozive.
Energiju osigurava masivna baterija od 6520 mAh, izrađena s tehnologijom silicij-karbon, koja podržava brzo punjenje od 45W za produženu autonomiju. Telefon nudi 256 GB interne pohrane i ima izdržljivu konstrukciju s zaštitom od aluminosilikatnog stakla i IP66 certifikatom za otpornost na vodu i prašinu. Mogućnosti povezivanja uključuju potpunu podršku za 5G mreže, Wi-Fi 5, Bluetooth 6.0 i NFC za sigurne plaćanja.
Key Features:| Proizvođač | Honor |
| Adresa | Ulica Xiangmihu, Apartman 3401, Jedinica A, Zgrada 6, Shum Yip Sky Park, Hongli West Road, Okrug Futian, Shenzhen, Broj ulice 8089, 518040 Guangdong, Kina |
| Odgovorna entitet | Honor Technologies Germany GmbH |
| Adresa | Ulica Toulouser Allee, Broj ulice 27, D-40211 Düsseldorf, Njemačka |
| deutschland@honor.com |