Pregled / Prezentacija
| Boja proizvoda | Pantone Grisaille |
| Interna memorija | 256GB |
| Ram memorija | 12GB |
| Model | Edge 60 Neo |
| Tip telefona | Pametni telefon |
Paket za prodaju
| Ambalaža | Mjehurić |
| Stanje proizvoda | Novo |
| Boja proizvoda | Pantone Grisaille |
| Interna memorija | 256GB |
| Ram memorija | 12GB |
| Model | Edge 60 Neo |
| Tip telefona | Pametni telefon |
| Ambalaža | Mjehurić |
| Stanje proizvoda | Novo |

Motorola Edge 60 Neo je pametni telefon dizajniran s naglaskom na kvalitetu zaslona i performanse kamere.
Ovaj uređaj ima izdržljivu konstrukciju, s ocjenom IP68/IP69K za otpornost na vodu i prašinu te usklađenost s normom MIL-STD 810H.
Ključne značajke:| Procesor | |
| Model procesora | 7400 |
| Obitelj procesora | MediaTek Dimensity |
| Broj jezgri procesora | 8 |
| Frekvencija procesora | 2.6 GHz |
| Zaslon | |
| Dijagonala zaslona | 16.1 cm (6.36") |
| Svjetlina zaslona | 3000 cd/m |
| Dubina boje | 10 bit |
| Rezolucija zaslona | 2670 x 1200 piksela |
| Maksimalna brzina osvježavanja | 120 Hz |
| Tip zaslona na dodir | Kapacitivni |
| Izvorni omjer slike | 20:9 |
| Gustoća piksela | 460 ppi |
| Tip panela | P-OLED |
| Oblik zaslona | Ravan |
| Tehnologije specifične za marku | Dodir na vodi |
| Tip stakla zaslona | Corning Glass |
| Podržava visoki dinamički raspon (HDR) | |
| Verzija Gorilla Glass | Gorilla Glass 7i |
| Pokrivenost DCI-P3 | 100% |
| Tehnologija visokog dinamičkog raspona (HDR) | Visoki dinamički raspon 10+ (HDR10 Plus) |
| Smanjenje zamućenja pokreta | |
| Maksimalna svjetlina zaslona (vanjska) | 3000 cd/m |
| Odnos zaslona i tijela | 88.9% |
| Brzina odziva na dodir | 300 Hz |
| Smanjenje plave svjetlosti | |
| Priključci i sučelja | |
| Tip USB konektora | USB Type-C |
| Povezivanje slušalica | USB Type-C |
| Verzija USB-a | 2.0 |
| USB priključak | |
| Težina i dimenzije | |
| Težina | 174.5 g |
| Visina | 154.1 mm |
| Širina | 71.2 mm |
| Dubina | 8.09 mm |
| Upravljanje energijom | |
| USB Type-C priključak za punjenje | |
| Minimalna potrebna snaga za punjenje USB Type-C | 5 W |
| Maksimalna potrebna snaga za punjenje USB Type-C | 68 W |
| Izdržljivost | |
| Razred energetske učinkovitosti | A |
| Međunarodni zaštitni (IP) kod | IP68, IP69 |
| Ljestvica energetske učinkovitosti | A do G |
| Izdržljivost baterije po ciklusu | 3268 min |
| Razred pouzdanosti pri ponovljenom slobodnom padu | B |
| Izdržljivost baterije u ciklusima | 1000 |
| Razred popravljivosti | A |
| Mreža | |
| Wi-Fi standardi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verzija Bluetootha | 5.4 |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi |
|