Pregled / Prezentacija
| Translation missing: hr.prezentare.cablu_retractabil | Ne |
| Konektor kabela | USB-C |
| Asortiman proizvoda | AC-18E |
| Izlaz | USB-C (5V / 0.55A) |
| Brzo punjenje | Ne |
| Duljina kabela | 1m |
| Snaga punjenja | 2.75W |
| Tehnologija punjenja | Standard Charge |
| Tip punjača | Punjač za mrežu sa kabelom |
Paket za prodaju
| Ambalaža | Bulk |
| Sadržaj | Punjač za mrežu |
| Stanje proizvoda | Novo |

